Konkurs rozstrzygnięty
Gratulujemy wygranej!
ZWYCIĘZCY:
Anna - anna.par...@..pl
Małgorzata - malgorzata_kac...@..pl
Justyna - j.b.gre...@..com
Zasady
Konkurs trwa od 16 do 23 maja 2022 r.
Kup produkty BeRAW Kids za min. 50 zł w sklepie BeBio w czasie trwania akcji
Odpowiedz na pytanie konkursowe
Gotowe!
Zdrowe przekąski BeRAW Kids
BeRAW Kids to wyjątkowa seria zdrowych i pożywnych przekąsek dla dzieci.

Batoniki, smoothie oraz żelki - w tym żelki z chrupkami. Wszystkie stworzone po to, aby ułatwić zmianę nawyków żywieniowych Twojego dziecka i raz na zawsze pożegnać szkodliwe słodycze pełne cukru i ulepszaczy. BeRAW Kids nie zawierają dodatkowego cukru, a jedynie ten naturalnie występujący w owocach, powstały z naturalnych składników i zawierają cenne witaminy.

Spróbuj ich już dziś!
  Czy ważne są zamówienia z innych sklepów?
  Nie, akcja dotyczy wyłącznie zakupów dokonanych w Sklepie BeBio od 16.05.2022 r. do 23.05.2022 r. W zamówieniu muszą znaleźć się dowolne produkty z kategorii BeRAW Kids za minimum 50 zł.
  Ile razy mogę wziąć udział w konkursie?
  Nie ma limitu zgłoszeń w konkursie. Jeśli zrobisz więcej niż jedno zamówienie na produkty z kategorii BeRAW Kids za minimum 50 zł, każde z zamówień możesz przesłać jako osobne zgłoszenie. Pamiętaj, aby nie powielać odpowiedzi konkursowych.
  Do kiedy trwa konkurs?
  Konkurs trwa od 16.05.2022 r. do 23.05.2022 r. do 23:59. Termin zakończenia konkursu to ostatni moment na przesłanie zgłoszenia konkursowego w formularzu.
  Czy muszę kupić określone produkty w sklepie BeBio?
  Nie, nie musisz. Warunkiem udziału w konkursie jest zakup dowolnych produktów z kategorii BeRAW Kids o łącznej wartości minimum 50 zł, z uwzględnieniem zniżek widocznych w sklepie.
  Made on
  Tilda